Event - Balandžio 10, 2021

April 10, 2021

Dvidešimt pirmoji diena

10 kl. istorijos egzaminas (pamokos metu). 

Jaunesniems - 11 val. - Skaitymas su Deimante (Zuikis puikis)

Vyresniems - 12 val - susitikimas su jaunais kino kūrėjais Klementu, Egle ir Justinu. 

Daugiau informacijos - 

Audiovizualinis projektas „Ten būti čia“ yra skirtas liepos 17 - Pasaulio lietuvių vienybės dienai. Tądien savo internetiniuose puslapiuose ir galbūt Lietuvos bei užsienio lietuvių žiniasklaidos priemonėse norime pristatyti 4-5 audiovizualines istorijas apie įvairiose pasaulio šalyse gyvenančius 13-17 metų jaunuolius (merginas ir vaikinus), kurie vaizdinio dienoraščio forma papasakotų apie savo kasdienybę, svajones, ryšį su Lietuvą ir panašiai. Šias audiovizualines istorijas jaunimui padeda kurti kino ir animacijos režisieriai Eglė ir Klementas, su kiekvienos istorijos herojumi bendraujantys nuotoliniu būdu, formuluojantys klausimus, kurie padeda istoriją kurti, padedantys atrasti geriausius vaizdinius sprendimus. Kiekvienos istorijos trukmė – 4-5 minutės. Jau esame pakalbinę dvi jaunas merginas iš kitų šalių, štai vienos iš jų – Marijos – pasakojimo pavyzdys https://www.youtube.com/watch?v=...

 

Ko ieškome? Jauno žmogaus (merginos arba vaikino), kuris sutiktų tapti vienos iš istorijų herojumi. Šiam žmogui tiesiog reikėtų noro vaizdų pagalba papasakoti apie save.

 

Tad mūsų prisistatymui, manau, tikrai užtektų 15 minučių – trumpai prisistatytumėm, papasakotumėm apie projektą, parodytumėm trumpą ištrauką apie Mariją, ir atsakytumėm š klausimus. Jaunimui čia ir dabar apsispręsti tikrai nebūtina. Sutartumėm, po kiek laiko galėtumėm Jūsų užklausti, ar kas nors susidomėjo ir atsiliepė.

 

Projektas yra nekomercinis, už šių klipų transliavimą jokio atlygio negausime, todėl klausimas yra tik apie jaunų žmonių norą sudalyvauti šiame sumanyme.